Robot koszący PROTECH L25I 3200m2

15 299,00 zł
Brutto

Unowocześniony model Tech L25i (7,5Ah) kosi trawniki o powierzchni do 3.200mkw. Wprowadzone standardowe ulepszenia, znacznie podnoszą wydajność koszenia. 

Robot wysyłany z magazynu spod Łodzi, prosimy o kontakt w celu ustalenia dostawy

MOŻLIWE RATY 0% - zapytaj nas o szczegóły 

Ilość

Moduł komunikacji „ZCS Connect”, uzupełniony  GSM  Bluetooth, to nowy produkt, umożliwiające łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie (poprzez własny smartfon lub tablet).  Swobodnie można skonfigurować czas pracy robota, sprawdzić lokalizację, wyłączyć z  racy i/lub wskazać pracę na określonych obszarach w ogrodzie, monitorować pracę robota i otrzymywać ostrzeżenia w przypadku kradzieży  wiele innych. W robocie zastosowano płyty główne nowoczesnej generacji w których procesory są szybsze i mogą przetwarzać więcej danych przy wyższych częstotliwościach i mniejszym zużyciu energii. Interaktywny  intuicyjny ekran dotykowy umożliwia współpracę z interfejsem graficznym systemu operacyjnego,  czytelne ikony czynią obsługę robota prostą i intuicyjną.

Nowe, opatentowane przez producenta, samopoziomujące się, przednie koła, umożliwiają koszenie na nierównych powierzchniach – każde z kół porusza się niezależnie. W standardzie są również nowe, opatentowane przez ZCS koła tylne, ze specjalnym bieżnikiem wykonanym z elastycznej gumy, dopasowującej się idealnie do każdego typu nawierzchni. Dodatkowo można założyć metalowe kolce, co poprawie przyczepność  bardzo stromych i śliskich miejscach.

System koszenia „Inteligentne Obszary” – robot tworzy  przechowuje wirtualne mapy koszonego terenu, zapamiętuje czas pracy na każdym  obszarów.  Kiedy robot pracuje w obszarze, który nie był w ostatnim czasie koszony, uruchamia automatycznie system koszenia spiralnego, który nakłada się na losowy sposób pracy.

Warunkiem otrzymania gwarancji jest wykonanie instalacji przez autoryzowanego przedstawiciela marki TECH LINE.

Dane techniczne:

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE:

Maksymalna sugerowana powierzchnia mkw (-20%)- 3200

Typ silników- Bezszczotkowe

Akumulator litowo-jonowy (25,9V)- 1×7,5Ah

Maksymalne, dopuszczalne nachylenie zboczy (%)- 45%

Maksymalne nachylenie zboczy (%)- 35%

Maksymalne nachylenie w pobliżu przewodu %- 20%

Średni czas pracy + -20%- 03:30

Sposób ładowania- Kontaktowy

SYSTEM KOSZĄCY:

Rodzaj noża- Gwiazda (4 ostrza)

Szerokość noża (cm)- 29

Wysokość koszenia (mm)- 25-70

Koszenie spiralne- Tak

Czujnik deszczu- Tak

Tryb Eko- Tak

Ilość obsługiwanych obszarów razem z głównym- 8

KOMUNIKACJA:

Interfejs użytkownika- Wyświetlacz

Łączność z aplikacją- Bluetooth

Odbiornik Bluetooth- Tak

BEZPIECZEŃSTWO:

Czujnik uniesienia/przewrócenia- Tak

Przycisk awaryjny STOP- Tak

Zabezpieczający PIN- Kod PIN

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI:

Przewód ograniczający (m)- 0

Szpilki mocujące (szt)- 20

Stacja ładująca- Tak

Pokrywa stacji ładującej- Opcja

DODATKOWE INFORMACJE:

Poziom hałasu [dB(A)]- 63

Wymiary robota (dł/sz/w)- 580x500290 mm

Waga wraz z bateriami (kg)- 15,3

Poziom szczelności- IPx4

CO CECHUJE ROBOTY TECH LINE

Baterie

Roboty ZCS wyposażone są w najnowocześniejsze akumulatory litowo-jonowe. Niezrównana samodzielność i czas pracy na jednym cyklu ładowania naszych robotów pozwala pracować nawet 10 godzin non stop. Stosowanie mocnych, wydajnych ogniw gwarantuje niską liczbę cykli ładowania baterii a zatem ich powolne zużycie i długą, stabilną pracę przez kilka lat.

Moc cięcia

Roboty ZCS jako jedyne na świecie posiadają prawdziwe noże, naostrzone dwustronnie i wykonane z wysokogatunkowej elastycznej stali. 4 lub 8 ramienne o szerokości od 18 do 36 cm. Podczas pracy noże osiągają prędkość nawet do 4 tys RPM, zapewniając niezrównaną jakość cięcia każdego trawnika, a przy okazji z powodzeniem radzą sobie z opadającymi szyszkami, owocami czy gałęziami. Nie wymagają regularnej wymiany, a jedynie okresowego czyszczenia.

Wydajność

Bezkompromisowa moc cięcia w połączeniu z zaawansowanymi algorytmami pracy, potężnymi bateriami oraz doskonałymi właściwościami jezdnymi sprawiają iż roboty ZCS pracują wyjątkowo wydajnie pozostawiając ogród „wolnym od robota” przez większość dnia. Najmniejsze modele potrzebują ok 3 godzin dziennie aby utrzymać 1000 mkw trawnik, większe jednostki osiągają wydajność nawet ponad 1000mkw/h. Wysoka wydajność pozwala robotom przerwać pracę kiedy ich czujniki rozpoznają deszcz (zależne od preferowanych ustawień użytkownika). Trawa tak bardzo nie lubi być koszona w deszczu.

Technologia i doświadczenie

ZCS samodzielnie projektuje i produkuje roboty od blisko 20 lat. Posiadamy kompletną ofertę kilkudziesięciu robotów, gotowych skosić każdy trawnik. Lata doświadczeń, liczne patenty  ciągłe innowacje pozwalają pracować w najtrudniejszych ogrodach, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Polityka stałego wsparcia i aktualizacji sprzedanych urządzeń, sprawia iż technologiczne starzeją się one wyjątkowo wolno i wyjątkowo długo służą naszym klientom.

Bezpieczeństwo

Roboty ZCS spełniają wszystkie, najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Zabezpieczone kodem PIN, wyposażone w czujniki podniesienia, czujniki przechylenia, czujniki zderzenia, osłony noża, wyłącznik awaryjny STOP minimalizują ryzyko niepożądanych zdarzeń. Nie bez znaczenia jest wysoka moc i wydajność która gwarantuje najkrótszy czas pracy robota i pozostawia ogród do dyspozycji właściciela kiedy tylko jest taka potrzeba

5 Przedmioty