Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 1000zł

100 dni na zwrot

Lista produktów producenta: ZCS Zucchetti

Innowacje, kreatywność, fachowa wiedza, know-how, pasja, entuzjazm, etyka i odpowiedzialność społeczna są podstawowymi wartościami firmy Zucchetti Centro Sistemi SpA, założonej w 1985 roku przez Fabrizio Berniniego, obecnie udziałowca i Prezesa spółki. Firma, na przestrzeni lat, stała się światowym liderem w dziedzinie robotyki i automatyki, specjalizuje się również w odnawialnych źródłach energii i rozwoju oprogramowania. ZCS projektuje, produkuje i stale unowocześnia swoje roboty.Zucchetti Centro Sistemi Spa powstała w 1985 roku jako Software House: dzięki innowacyjności założyciela Fabrizio Berniniego, dziś prezesa i akcjonariusza, szybko zajęła miejsce na rynkach automatyki i robotyki na świecie.  Od listopada 2000 roku, Zucchetti Centro Sistemi Spa jest częścią Holdingu Zucchetti Spa, jednej z wiodących firm teleinformatycznych we Włoszech.

O FIRMIE
Firma składa się z pięciu jednostek biznesowych (Automation, Healthcare, Green Innovation, Robotics, Software), które spełniają potrzebę dywersyfikacji i rozszerzenia wiedzy zdobytej przy projektowaniu oprogramowania zarządczego na różnych, uzupełniających się polach, w celu zapewnienia doskonałości w trzech obszarach: technologii informacyjnych, elektroniki i mechaniki.

MISJA
Tworzenie wysoce innowacyjnych, wydajnych i konkurencyjnych produktów, koncentrując się mocno na odpowiedzialności społecznej i ekologicznej na całym terytorium, na którym działamy.

INNOWACJE
Innowacja jako kultura. Odwaga, aby wyobrazić sobie i stworzyć produkt, który jeszcze nie istnieje, ale może poprawić i uprościć codzienne życie klienta.  Innowacja to widzieć to co widzą wszyscy i pomyśleć o tym o czym nie pomyślał jeszcze nikt. Niezależne idee i projekty, które mogą być stosowane we wszystkich działach firmy są opracowywane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów pracujących wewnątrz “Laboratorium Idei” prawdziwej siły napędowej Działu Badań i Rozwoju utworzonego w 2005 roku.

ZCS otrzymał wiele wyróżnień i nagród w dziedzinie innowacji; jedną z najbardziej prestiżowych jest nagroda nagród dla innowacji, ustanowiona przez Radę Ministrów Włoch.  ZCS, jeden z najbardziej innowacyjnych w 2010 roku, otrzymał ponownie nagrodę w 2014 roku za "podejście do innowacji, zaangażowanie kierownictwa i odpowiedzialność społeczną jako przewagę konkurencyjną."

INTERNACJONALIZACJA
Zucchetti Centro Sistemi jest włoską firma z siedzibą w Valdarno, która zdołała rozszerzyć granice swojej działalności i eksportować najbardziej zaawansowane i innowacyjne technologie do ponad 50 krajów.

Aktywne filtry