2x200, 400m2, siatka na krety

Siatka na krety 2x500, 1000m2 WŁOSKA

1 480,00 zł
Brutto

Włoska siatka o wymiarach 2mx500mb, przeznaczona pod trawniki i rabaty. Zatrzymuje krety przed przedostaniem się na trawnik, dzięki czemu nie pojawiają się na trawnikach kopce.Siatka o oczkach 12mm x 12mm, kolor czarny, gramatura 45g/m2.

1000m2

NAJMOCNIEJSZA SIATKA NA RYNKU

Ilość

Podstawowe dane o siatce:

  • rolka 2m x 500m
  • powierzchnia 1000m2
  • oczko 12x12
  • materiał: podwójnie orientowany polipropylen
  • materiał z filtrem UV
  • wytrzymała na rozciągania wzdłużne i poprzeczne
  • siatka produkcji włoskiej
  • gramatura: 45g/m2

Siatka wykonan z wysokiej jakości włókna polipropylenowego, o bardzo dużej gramaturze, co sprawia, że jest ona bardzo solidna i wytrzymałą na zrywanie. Materiał z którego jest wykonana jest doporny na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz i mróz, oraz na warunki panujące w glebie. Siatka idealnie chroni trawnik przed inwazją kreta i powstaniem nieestetycznych kopców. Dodatkowo wzmacnia system korzeniowy trawy, tworząc wraz z trawą barierę nie do przejścia dla kreta.

Instrukcja montażu:

Montaż siatki przeciw kretom jest bardzo prosty. Nie wymagający ogromnej wiedzy ogrodniczej. 

Na początku prac usuwamy wierzchnią warstwę darni. Następnie na wyrównanej powierzchni układamy siatkę. Kładąc parę pasów siatki robimy zawsze zakładkę 10-15cm i przyszpilamy kotwą. Na wierzch sypiemy świeżą żyzną ziemię o grubości około 8cm. Pamiętajmy żeby nie nasypać za dużo. Kret wykorzysta taką sytuacje i będzie żerował pomiędzy siatką na trawnikiem. Jeśli kłądziemy trawę z rolki, rozwijamy ją bezpośrednio na siatce.

Należy pamietać o doliczeniu do powierzchni trawnika około 10% powierzchni siatki na zakładki

Teraz wystarczy wysiać trawę, nawóz i gotowe!

Rodzi się pytanie- jaka trawa? Polecamy firmę Barenbrug, której to jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę! Ponad 100-letnie doświadczenie w opracowywaniu mieszanek trawnikowych i pastewnych, którego efekty można oglądać na wielu stadionach, boiskach i posesjach na całym świecie. Nasiona mają bardzo wskaźnik kiełkowania na poziomie 90%, dziekim czemu dosiewki są rzadkością, a tarwa szybko pkrywa trawnik pięknym, ciemnozielonym "dywanem".

1910
4 Przedmioty