Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 1000zł

100 dni na zwrot

Granulat na sarny, kuny i inne dzikie zwierzęta 100g

35,50 zł
Brutto

Produkt przeznaczony do odstraszania kun, dzików i zwierzyny płowej (jelenie, sarny, daniele) oraz kretów i nornic.

Produkt w postaci granulatu przeznaczony do odstraszania kun, dzików i zwierzyny płowej (jelenie, sarny, daniele) oraz kretów i nornic.

 Okres działania- co najmniej 6 tygodni.

Ilość

Zakres stosowania:

  1. Kuny - w pomieszczeniach, budynkach gospodarczych, inwentarskich, mieszkalnych (np. na strychu, w garażu) i użyteczności publicznej, a także w innych miejscach gdzie czyni szkody (w pojazdach i urządzeniach). Preparat działa po 4 dniach od zastosowania produktu.
  2. Dziki i zwierzyna płowa (m.in. jelenie, sarny, daniele) - na polach golfowych, cmentarzach, pryzmach kompostu i boiskach piłkarskich. Zabezpiecza teren przez 8 tygodni.
  3. Krety i nornice - na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych.

Sposób stosowania:

  1. Dziki i zwierzyna płowa (m.in. jelenie, sarny, daniele) - Rozsypać na powierzchnię: 80-100 g /100 m2. Stworzyć barierę zapachową – pas o szerokości 2 m obwód zamknięty: 40 g/100 m2
  2. Kuny - Rozsypać na powierzchnię, którą chcemy chronić 100 g /50-100 m2
  3. Krety i nornice - Zdjąć ziemię z kopca aż do odsłonięcia kanału wejściowego i wprowadzić do środka 20 g granulatu, a następnie przykryć kanał zdjętą z nich uprzednio glebą, uszczelniając otwór tak, aby zapach rozchodził się wewnątrz korytarzy. Działa natychmiast po zastosowaniu.

Zabieg należy powtarzać po każdorazowym opadzie deszczu.

2647
9 Przedmioty