Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 1000zł

100 dni na zwrot

Preparat na kuny i inne zwierzęta 50 ml

24,50 zł
Brutto

Produkt w postaci płynnej przeznaczony do odstraszania kun, dzików i zwierzyny płowej (jelenie, sarny, daniele) oraz kretów i nornic.

Okres działania do 6 tygodni.

Ilość

Preparat na kuny i inne zwierzęta – produkt w postaci koncentratu służący do odstraszania kun, dzików i zwierzyny płowej (jelenie, sarny, daniele) oraz kretów i nornic.

  1. Kuny - w pomieszczeniach, budynkach gospodarczych, inwentarskich, mieszkalnych (np. na strychu; w garażu) i użyteczności publicznej a także innych miejsc gdzie czyni szkody: w pojazdach i urządzeniach. Preparat działa po 4 dniach od zastosowania produktu.
  2. Dziki i zwierzyna płowa (m.in. jelenie, sarny, daniele) - na polach golfowych, cmentarzach i boiskach piłkarskich. Zabezpiecza teren do 8 tygodni przy bezdeszczowych warunkach.
  3. Krety i nornice - na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych.

Sposób stosowania - przed użyciem wstrząsnąć.

  1. Dziki i zwierzyna płowa (m.in. jelenie, sarny, daniele) -wykonać oprysk na całość powierzchni w ilości 50 ml koncentratu do rozcieńczenia w 2-3 l wody/100 m2. Bariera zapachowa: rozcieńczyć 20 ml koncentratu w 0,5 l wody i opryskać pas o szerokości ok. 2 m jako bariera zapachowa wokół chronionego terenu o powierzchni 100 m2.
  2. Kuny - ustawić szklankę lub korytko ze szmatką nasączoną lub oblaną preparatem. W przypadku gryzienia kabli posmarować przewody preparatem nierozcieńczonym.
  3. Krety i nornice - zdjąć ziemię z kopca aż do odsłonięcia kanału wejściowego i wlać płyn do środka otworu w dawce 20 ml koncentratu. Następnie przykryć kanał zdjętą uprzednio ziemią aby zapach rozchodził się wewnątrz korytarzy. Działa natychmiast po zastosowaniu. Zabiegi należy powtarzać po każdorazowym opadzie deszczu.
2646
16 Przedmioty