Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 1000zł

100 dni na zwrot

Mrówkotox – preparat na mrówki 10g

3,50 zł
Brutto

Mrówotox preparat na mrówki 10g. Produkt do zwalczania mrówek w postaci mikrogranulatu bezzapachowego. Efekty zastosowania preparatu są już widoczne po 10 minutach i utrzymuje się aż do 90 dni. Produkt można stosować na następujące powierzchnie: 

  • beton,
  • ceramika,
  • grunt,
  • drewno.

Preparat należy stosować w miejscach przebywania i na ścieżkach przemieszczania się mrówek, w szczelinach i szparach posadzki, w pobliżu gniazda. Produkt może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, pod warunkiem, że nie będzie usuwany (np. przez deszcz) z miejsca jego zastosowania.

Ilość

Preparat owadobójczy do zwalczania mówek w domach, w pomieszczeniach gospodarczych. garażach itp. Mrówki pobierają preparat, transportując go do gniazda w ten sposób likwiduje on królową i inne osobniki. Dozowanie oraz stosowanie produktu jest bardzo wygodne oraz proste.

Formy stosowania preparatu:

  1. Rozsypywanie: rozsypać w postaci cienkiej warstwt w ilości 20g/m2. czynność można powtarzać w razie potrzeby co 2-3 tygodnie od zastosowania.
  2. Opryskiwanie: poprzez wymieszanie produktu w opryskiwaczu w proporcji 100g mikrogranulatu na 1 litr wody. Dawkowanie: 1 litr roztworu starcza na 5m2 powierzchni
  3. Polewanie: stosowane na zewnątrz poprzez wymieszanego produktu w konewce proporcjami 20g /1l wody. 1 litr roztworu wystarcza na 1m2 powierzchni.

2635
44 Przedmioty