Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 1000zł

100 dni na zwrot

Płyn na komary i kleszcze deet max moro 100ml Arox

18,00 zł
Brutto

Płynny preparat do odstraszania komarów, kleszczy i meszek. Zabezpiecza skórę przed ukąszeniami komarów i meszek (do 8 godzin) oraz kleszczy (do 3 godzin). Produkt do powszechnego stosowania. Polecany dla: wędkarzy, leśniczych, myśliwych i wszystkich spędzających aktywnie czas na dworze.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Ilość

Preparat polecany dla: wędkarzy, myśliwych, grzybiarzy

Właściwości:

  • - Płynny preparat do odstraszania komarów, kleszczy i meszek.
  • - Zabezpiecza skórę przed ukąszeniami komarów i meszek (do 8 h) oraz kleszczy (do 3 h).
  • - Zabezpiecza skórę przed ukąszeniami komarów i meszek (do 8 godzin) oraz kleszczy (do 3 godzin). Produkt do powszechnego stosowania.
  • - Produkt do powszechnego stosowania.

Sposób użycia:

Tylko do użytku zewnętrznego. Na miejsca najczęściej narażane na ukąszenia rozpylić cienką warstwę preparatu. W razie potrzeby zabieg powtórzyć. W celu ochrony twarzy preparat nanieść na ręce i rozprowadzić dłonią delikatnie na twarz tak, aby pominąć oczy i błony śluzowe. Działa od razu po zastosowaniu. Zaleca się powtórzyć zabieg lecz nie stosować częściej niż dwa razy dzienne. Postępować zgodnie z etykietą lub kartą charakterystyki.

Uwaga: Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. U dzieci starszych nie stosować częściej niż raz dzienne. Nie nanosić na dłonie dzieci z uwagi na możliwość kontaktu dłoni dziecka z ustami. 

Składniki aktywneN,N-dietylo-m-toluamid (DEET) – 350 g/kg (35 %) Citriodiol - 0,1 g/kg (0,01 %), Geraniol - 0,1 g/kg (0,01 %)

2689
10 Przedmioty