Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 1000zł

100 dni na zwrot

AROX Spray Deet Medium na komary,kleszcze i meszki 90ml

12,50 zł
Brutto

Spray odstraszający komary, meszki i kleszcze przeznaczony dla ludzi. Zawiera substancję repelencyjną DEET o stężeniu 25%. Do stosowania podczas pobytu w miejscach występowania zwiększonej aktywności owadów latających. Spray skutecznie chroni ciało przed ukłuciami komarów i meszek do 8 godzin, a kleszczy do 2 godzin.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Ilość

Pojemność: 90ml

Właściwości:

  • - Aerozolowy preparat do odstraszania komarów, kleszczy i meszek.
  • - Zabezpiecza skórę przed ukąszeniami komarów i meszek (do 8 h) oraz kleszczy (do 2 h).
  • - Zawiera substancję repelencyjną DEET o stężeniu 25%.
  • - Produkt do powszechnego stosowania.

Preparat tylko do użytku zewnętrznego. Na miejsca najczęściej narażane na ukąszenia rozpylić preparat przez ok. 5-7 sekund. W razie potrzeby zabieg powtórzyć. W celu ochrony twarzy preparat nanieść na ręce i rozprowadzić dłonią delikatnie na twarz tak, aby pominąć oczy i błony śluzowe. Działa od razu po zastosowaniu. Zaleca się powtórzyć zabieg lecz nie stosować częściej niż dwa razy dzienne.

Uwaga: Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. U dzieci starszych nie stosować częściej niż raz dzienne. Nie nanosić na dłonie dzieci z uwagi na możliwość kontaktu dłoni dziecka z ustami. 

Składniki aktywne: N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) – 250 g/kg (25 %) Citriodiol - 0,1 g/kg (0,01 %) Geraniol - 0,1 g/kg (0,01 %)

2660
20 Przedmioty