Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 200zł

100 dni na zwrot

Podkładka pod kubek Trini komplet

35,00 zł
Brutto

Komplet 6 szklanych podkładek pod kubek do jadalni i salonu Trini to połączenie gustownej dekoracji z funkcjonalnym akcesorium. Podkładki zabezpieczone są od spodu 4 miękkimi krążkami, dzięki czemu nie ślizgają się i nie “uciekają” po blacie. Szklana powłoka podkładek zabezpiecza blat przed gorącymi naczyniami oraz przed pozostawieniem na nim niechcianych kręgów z kawy czy herbaty. Zestaw podkładek umieszczony jest w pojemniku służącym do ich przechowywania.

Ilość

Komplet podkładek pod kubek Trini

Komplet 6 szklanych podkładek pod kubek do jadalni i salonu Trini to połączenie gustownej dekoracji z funkcjonalnym akcesorium. Każda z podkładek zabezpieczona jest od spodu 4 miękkimi krążkami, dzięki czemu nie ślizgają się i nie “uciekają” po blacie. Szklana powłoka podkładek zabezpiecza blat przed gorącymi naczyniami oraz przed pozostawieniem na nim niechcianych kręgów z kawy czy herbaty. Zestaw podkładek umieszczony jest w pojemniku służącym do ich przechowywania.

Zalety podkładek:

  • odporność na wysokie temperatury
  • ochrona blatu przed rozlanymi napojami i wysokimi temperaturami
  • umożliwia serwowanie gorących napojów

Wzór i kolorystyka podkładek to absolutnie wyjątkowe i smakowite walory ozdobne, które docenią nie tylko osoby lubiące wzorzyste aranżacje. Kolorowe podkładki sprawią, że Twoja kuchnia, jadalnia i salon staną się przytulne, ciepłe i pełne wdzięku.

Waga: 0,35 kg Wymiary podkładki: 10 × 10 × 0,4 cm

22231274
9 Przedmioty