Siatka na krety 35g STRONG POLSKA 2x300m, 600m2 +100 kotew do mocowania siatki

746,50 zł
Brutto

Siatka Polska 2x300m = 600m2

Siatka + 100 kotew do mocowania siatki

Polska siatka o wymiarach 2m szerokości x300m długości, oczko 11x15, przeznaczona pod trawniki i rabaty. Zatrzymuje krety przed przedostaniem się na trawnik, dzięki czemu nie pojawiają się na trawnikach kopce. Jedna z najmocniejszych, kolor czarny.

NAJMOCNIEJSZA SPOŚRÓD SIATEK POLSKICH!

Gramatura 35g/m2

Ilość

Parametry siatki

 • - Szerokość: 2m
 • - Długość: 300m
 • - Kolor: czarny
 • - Oczko: 11mm x 15mm
 • - Materiał: BOPP BARDZO MOCNA - 35g/m2

Siatka wykonana z najwyższej jakości surowców sprowadzanych z Arabii Saudyjskiej, bardzo solidna i  wytrzymała. Materiał z którego jest wykonana jest doporny na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz i mróz, oraz na warunki panujące w glebie. Siatka idealnie chroni trawnik przed inwazją kreta i powstaniem nieestetycznych kopców. Dodatkowo wzmacnia system korzeniowy trawy, tworząc wraz z trawą barierę nie do przejścia dla kreta. Okres żywotności siatki to kilkaset lat.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie siatek przeciw kretom?

- Gramatura siatek jest bardzo istotna!  Często posługujemy się cięższym sprzętem by móc równo rozplantować na niej ziemię. Im grubsze wiązanie w zgrzewach tym trudniej ją rozerwać przy obciążeniu kołami. Będzie to miało również znaczenie przy sianiu trawy. Ruchy grabek mogą cieńszą siatkę łatwo uszkodzić.

Na rynku występują różne siatki:

 • -oczko 11x15mm -siatka polska-bardzo mocna 35g (nowa generacja, stworzona pod okiem ogrodników, aby maksymalnie chronić trawnik przed kretami)
 • -oczko 12x14mm (kiedyś 10x10mm)-siatka hiszpańska, gramatura 27g/m2, mocna
 • -oczko 15x20mm (22mm)-siatka hiszpańska, gramatura 40g, bardzo mocna
 • -oczko 12x12mm -siatka Włoska, gramatura 45g -małe oczko, bardzo mocna
 • -oczko 16x16mm (bądź 15x15mm)- siatka chińska, gramatura 30g-nie posiadamy w sprzedaży

decyzja jaką siatkę Państwo wybierzecie mależy do Was. Pamiętajcie jednak, że jest to inwestycja na lata. Ponieważ wymaga mnóstwo Waszej pracy , czasu, pieniędzy i wysiłku przy założeniu trawnika, więc  warto zastanowić się, czy nie zainwestować w siatkę lepszej jakości...

Instrukcja montażu:

Montaż siatki przeciw kretom jest bardzo prosty. Nie wymagający ogromnej wiedzy ogrodniczej. 

 1. 1. Na początku prac usuwamy wierzchnią warstwę darni.
 2. 2. Następnie na wyrównanej powierzchni układamy siatkę.
 3. 3. Kładąc parę pasów siatki robimy zawsze zakładkę 10-15cm i przyszpilamy kotwą. Na wierzch sypiemy świeżą żyzną ziemię o grubości około 8cm. Pamiętajmy żeby nie nasypać za dużo. Kret wykorzysta taką sytuacje i będzie żerował pomiędzy siatką na trawnikiem. Jeśli kłądziemy trawę z rolki, rozwijamy ją bezpośrednio na siatce.
 4. 4. Należy pamietać o doliczeniu do powierzchni trawnika około 10% powierzchni siatki na zakładki
 5. 5. Teraz wystarczy wysiać trawę, nawóz i gotowe!

Rodzi się pytanie- jaka trawa? Polecamy firmę Barenbrug, której to jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę! Ponad 100-letnie doświadczenie w opracowywaniu mieszanek trawnikowych i pastewnych, którego efekty można oglądać na wielu stadionach, boiskach i posesjach na całym świecie. Nasiona mają bardzo wskaźnik kiełkowania na poziomie 90%, dziekim czemu dosiewki są rzadkością, a tarwa szybko pkrywa trawnik pięknym, ciemnozielonym "dywanem".

1754
40 Przedmioty

Dane

Szerokość
2m
Długość
300m
Gramatura
35g/m2
Materiał
polipropylen
Powierzchnia
600m2
Dodatkowe elementy
100 kotew do mocowania siatki