WATERLOCK blokada wodna na przewód (SUB), in-lite

95,00 zł
Brutto

WATERLOCK izolacja hermetyczna przewodu

Jest przeznaczony do przedłużenia kabla minizłącza w stawie lub innym mokrym obszarze na zewnątrz.

Mini-złącze jest łącznikiem pomiędzy urządzeniem a Easy-Lock

Ilość

BLOKADA WODNA

WATERLOCK to akcesorium do złącza IP-68, które jest w 100% wodoodporne i przeznaczone do przedłużenia kabla minizłącza w stawie lub innym mokrym obszarze na zewnątrz.

  • WATERLOCK gwarantuje 100% wodoodporność połączenia (IP-68)

  • Przeznaczony do przedłużenia kabli minizłącza w stawach

  • Może być również używany do naprawy uszkodzonych kabli minizłącza

Umieść minizłącze w WATERLOCK

Po zamknięciu WATERLOCK połączenie pomiędzy oprawą a Easy-Lock będzie całkowicie wodoodporne. WATERLOCK jest wypełniony żelem. Ten żel zapewnia 100% wodoodporne połączenie. Jest zabezpieczony folią z tworzywa sztucznego, którą należy usunąć przed użyciem.

To akcesorium jest również idealnym rozwiązaniem do naprawy uszkodzonych kabli osprzętu na podwórku.

Ważne: WATERLOCK nie może być używany do naprawy głównych kabli In -lite (14/2 i/lub 10/2).

In-Lite jest holenderskim systemem profesjonalnego oświetlenia terenów zielonych. Wysokiej jakości materiały zastosowane w produktach gwarantują niezawodność oraz długą pracę zastosowanych w nich ledów. Oświetlenie In-Lite stanowi doskonałe uzupełnienie architektury ogrodów. Dzięki zastosowaniu oświetlenia przedłużony zostaje czas dobowego korzystania z ogrodu oraz znacznie poprawia się plastyka terenu zielonego.

System in-lite to 12V. Jest niskonapięciowy, bezpieczny i łatwy w instalacji.

Nie musisz być elektrykiem ani mieć certyfikatów, aby zainstalować system in-lite. Działa przy napięciu 12 woltów (niskie napięcie). Oznacza to, że 230 woltów moc z gniazdka jest zamieniana na 12 woltów przez transformator. To jest bezpieczne napięcie, dzięki czemu oświetlenie zewnętrzne jest łatwe do podłączenia i w prowadzania dowolnych modyfikacji.

Jak działa system In-lite 12 V?

  1. System In-lite 12 V został opracowany z myślą o całkowitym oświetleniu Twojego ogrodu. Do działania opraw oświetleniowych In-lite potrzebne są różne części. Jeśli wiesz, jakie urządzenia chcesz iw jakich ilościach, sumujesz wszystkie moce urządzeń. W przypadku In-lite jest to wyrażane w VA (Voltampere).

  2. W zależności od mocy całkowitej wybierz HUB-50 (moc całkowita 50VA) lub HUB-100 (moc całkowita 100VA).

  3. Gdy już wiesz, jakiego transformatora potrzebujesz, sprawdź, ile metrów kabla potrzebujesz. In-lite wykorzystuje dwa rodzaje kabli: kabel 14/2 i kabel 10/2.

Budowa i instalacja 12-woltowego systemu In-Lite jest bardzo prosta. Działa najlepiej, gdy pracujesz z planem oświetlenia. Wtedy naprawdę wystarczy zainstalować transformator, rozwinąć kabel i faktycznie podłączyć oświetlenie. Te trzy kroki składają się na budowę kompletnego oświetlenia ogrodowego.

20 Przedmioty