Trawy Z Iławy Trawa Murawa Sportowa Karton 1KG

Trawy Z Iławy Trawa Murawa Sportowa 10KG

210,00 zł
Brutto

Trawnik Murawa Sportowa w zawiera doskonałą kombinacje nasion odmian sportowych, która tworzy piękną, soczyście zieloną, zbitą darń odporną na intensywne użytkowanie. Mieszanka dedykowana jest do wysiewania boisk przydomowych , sportowych i placów zabaw.

Ilość

Mieszanka Murawa Sportowa zawiera specjalnie wyselekcjonowane nasiona traw odmian sportowych. "Murawa Sportowa" jest znakomita do wysiewania boisk piłkarskich, pól golfowych, namiotowych oraz placów zabaw. Trawa ta jest odporna na przgniatanie, rozywanie, deptanie  więc idealnie sprawdzi się jako przestrzeń do intensywnych zabaw sportowych.

"Murawa Sportowa" posiada znakomity skład. W mieszance tej znaczący udział ma życica trwała (70%) która odpowiada za bardzo mocną strukturę trawnika. Kolejnym składnikiem jest kostrzewa czerwona (15%) która nadaje trawnikowi soczyscie zielony kolor. W jej skłądzie znajduje sie również wiechlina łakowa (15%) która odpowiada za miękkość i sprężystość trawnika.

Mieszanka "Murawa Sportowa" jest doskonale przystosowana do polskich warunków klimatycznych, a dodatkowo nie ma wygórowanych wymagań. 

Wydajność:

10kg/400m2

Zalety Trawy "Murawa Sportowa":

- dedykowana na tereny sportowe - pola golfowe, boiska itd

- pozwala na uzyskanie sprężystego i gęstego efektu dywanowego

- wysoka odporność na przygniatanie i deptanie

- specjalnie wyselekconowany skłąd nasion

Skład:
Życica trwała 45%
Życica trwała 25%
Wiechlina łąkowa 15%
Kostrzewa czerwona 10 %
Kostrzewa czerwona 5%
1486
20 Przedmioty