Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 200zł

100 dni na zwrot

Multitabletki chlorowe duże Chlorox 200 g NTCE 3 kg

Multitabletki chlorowe duże Chlorox 200 g NTCE 3 kg

99,90 zł
Brutto

Profesjonalny stabilizowany preparat chlorowy w formie wolno rozpuszczających sie tabletek 200g o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych przeznaczonych do długotrwałej dezynfekcji wody w basenach kąpielowych z linii produktów  NTCE POOL CARE. 

Ilość

Multifunkcyjna tabletka do basenu 200 g NTCE 3kg

Profesjonalny stabilizowany preparat chlorowy w formie wolno rozpuszczających sie tabletek 200g o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych przeznaczonych do długotrwałej dezynfekcji wody w basenach kąpielowych z linii produktów  NTCE POOL CARE.

Tabletki chlorowe

Działanie bakteriobójcze do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych. Dostępne tabletki 200 g.

Oferta dotyczy pojemności: 3 kg

CHLOROX MULTITABLETKI to multifunkcyjne tabletki chlorowe stabilizowane bardzo wolno/długo rozpuszczające się o wielofunkcyjnym działaniu przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej, gwarantujące utrzymanie w sposób ciągły odpowiedniej ilości aktywnego chloru w basenie na poziomie umożliwiającym skuteczne zabezpieczenie przed rozwojem mikroorganizmów w tym bakterii i grzybów pategennych. Preparat ten posiada działanie wielofunkcyjne ponieważ zwiększa a następnie stabilizuje poziom chloru, niszczy bakterie, pleśnie wirusy i grzyby, zawiera 3 składniki służące do dezynfekcji wody, jej klarowania i wspomagania w walce z glonami.

CHLOROX MULTITABLETKI 200g można stosować w basenach z automatyczną stacją dozującą jak również w basenach przydomowych bez automatycznej stacji dozującej za pomocą pływającego dozownika chloru (bojka) lub skimmera. Dezynfekcję należy przeprowadzać wieczorem. Wszelkie informacje oraz szczegółowy sposób użycia i dozowanie znajdziesz na opakowaniu.

Multifunkcyjne działanie

 1. -Tabletki bardzo wolno/długo rozpuszczalne

 2. -Podnoszą poziom chloru w wodzie

 3. -Usuwają i zapobiegają powstawaniu glonów (działanie glonostatyczne)

 4. -Niszczą pleśnie, bakterie, grzyby i wirusy

 5. -Zapewniają natychmiastową dezynfekcję

 6. -Działanie bakteriostatyczne

 7. -Klarowanie wody (flokulacja)

 8. -Wysoka zawartość aktywnego chloru (dezynfekcja poprzez aktywny chlor)

 9. -Stabilizacja wolnego chloru

 10. -Działanie bakteriobójcze

 11. -Stabilizacja wartości pH

Sposób użycia:

Sprawdzić odczyn pH wody. Powinien wynosić 6,8 – 7,4. W przypadku innej wartości zastosować korektor Balanre pH minus lub Balancer pH plus . Zalecana temperatura stosowania to 25°C. Dozowanie należy przeprowadzić w okresie gdy w basenie nie ma kąpiących się osób za pomocą boi dozującej lub skimera – umieszczając w nich odpowiednią ilość tabletek i włączając pompę cyrkulacyjną. Jednocześnie przeprowadzić chlorowanie wody przy pomocy preparatu do szybkiej chlorowej dezynfekcji, tak aby poziom aktywnego chloru w wodzie wynosił 0,3 – 0,5 mg/dm3. Jeżeli zawartość aktywnego chloru spadnie poniżej poziomu 0,3 mg/ dm3 należy zwiększyć ilość tabletek Chlorox Multitabletki w bojce lub skimerze. Jeżeli zawartość aktywnego chloru przekracza wartość 0,5 mg/ dm3 nie należy wtedy korzystać z basenu. Obniżyć dawkę chloru i poczekać, aż ta wartość spadnie do wyznaczonego zakresu. Można również obniżyć zawartość aktywnego chloru przy pomocy dezaktywatora chloru. Zawartość aktywnego chloru w wodzie basenowej oraz odczyn pH należy sprawdzać regularnie przy pomocy odpowiednich testów do pomiaru tych parametrów.

Całkowita dawka aktywnego chloru nie powinna przekraczać 0,5mg/dm3 wody basenowej w chwili użytkowania jej przez ludzi zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. 2015, poz. 2016).

Dozowanie:

Dawka skuteczna produktu: tabletka 10g - na 2m3 wody, tabletka 20g – na 4m3 wody, tabletka 100g – na 20m3 wody, tabletka 200g – na 40m3 wody, odpowiednią ilość tabletek należy umieścić w pływaku lub skimerze i włączyć pompę cyrkulacyjną czynność tą należy powtarzać raz na 5-7 dni.

Produkty chemii basenowej NTCE POOL CARE posiadaja wszytskie niezbędne certyfikaty i atesty oraz pozwolenia na obrót na rynku polskim wydane przez Ministra Zdrowia. Wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących w Unii Europejskiej.

Przed użyciem dokładnie zapoznaj się z instrukcją na opakowaniu!

2867
1 Przedmiot