Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 200zł

100 dni na zwrot

Multitabletki Chlorox 20 g NTCE 5 kg

Multitabletki Chlorox 20 g NTCE 5 kg

210,00 zł
Brutto

Profesjonalny stabilizowany preparat chlorowy w formie wolno rozpuszczających sie tabletek 20g o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych przeznaczonych do długotrwałej dezynfekcji wody w basenach kąpielowych z linii produktów  NTCE POOL CARE. 

Ilość

Multifunkcyjna tabletka do basenu 20 g NTCE

Profesjonalny stabilizowany preparat chlorowy w formie wolno rozpuszczających sie tabletek 20g o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych przeznaczonych do długotrwałej dezynfekcji wody w basenach kąpielowych z linii produktów  NTCE POOL CARE.

Oferta dotyczy produktu w opakowaniu: 5 kg

Specyfikacja produktu:

 • -Tabletki bardzo wolno/długo rozpuszczalne

 • -Podnoszą poziom chloru w wodzie

 • -Usuwają i zapobiegają powstawaniu glonów (działanie glonostatyczne)

 • -Niszczą pleśnie, bakterie, grzyby i wirusy

 • -Zapewniają natychmiastową dezynfekcję

 • -Działanie bakteriostatyczne

 • -Klarowanie wody (flokulacja)

 • -Wysoka zawartość aktywnego chloru (dezynfekcja poprzez aktywny chlor)

 • -Stabilizacja wolnego chloru

 • -Działanie bakteriobójcze

 • -Stabilizacja wartości pH

 • -Skuteczne dla wszystkich twardości wody

 • -Stabilizowane przeciw zbyt szybkiemu ubytkowi chloru pod wpływem ciepła i słońca

 • -Postać: małe tabletki 20g

 • -Ważność produktu: 3 lata

 • Zastosowanie: baseny przydomowe bez automatycznej stacji dozującej, baseny z automatyczną stacją dozującą

 • -Produkt Polski

 • -Profesjonalna linia produktów do basenów: NTCE Pool Care

CHLOROX MULTITABLETKI

To multifunkcyjne tabletki chlorowe stabilizowane bardzo wolno/długo rozpuszczające się o wielofunkcyjnym działaniu przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej

Gwarantują utrzymanie w sposób ciągły odpowiedniej ilości aktywnego chloru w basenie na poziomie umożliwiającym skuteczne zabezpieczenie przed rozwojem mikroorganizmów w tym bakterii i grzybów pategennych.

Preparat ten posiada działanie wielofunkcyjne ponieważ zwiększa a następnie stabilizuje poziom chloru, niszczy bakterie, pleśnie wirusy i grzyby, zawiera 3 składniki służące do dezynfekcji wody, jej klarowania i wspomagania w walce z glonami oraz nadaje bardziej niebieski odcień wodzie.

Dozowanie chloru do basenu nigdy jeszcze nie było tak proste - dozując 1 tabletkę 20g na 4 m3 wody podtrzymasz właściwy poziom chloru i uzyskasz opisane powyżej działanie wielofunkcyjne. Tabletki należy umieścić w skimmerze lub bojce ponieważ wrzucone bezpośrednio do wody mogą odbarwić dno basenu. Tabletka rozpuszcza się około 5-7 dni w zależności od temperatury wody i poziomu chloru w basenie.

Duża liczba osób korzystających z basenu oraz silne nasłonecznienie wpływają na szybsze zużycie chloru w wodzie basenowej. Preparat zapewnia szybkie uzyskanie stężenia aktywnego chloru na poziomie umożliwiającym skuteczne zniszczenie mikroorganizmów, w tym bakterii i grzybów patogennych.

Idealnie nadaje się do chlorowania również w przypadku bardzo twardej wody basenowej. Dzięki temu korzystanie z basenu staje się bezpieczniejsze i nie naraża na zakażenia drobnoustrojami. Jednocześnie woda staje się świeższa i sprawia przyjemniejsze wrażenie.

Sposób użycia:

Tabletki chlorowe o działaniu bakteriobójczym do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych. Dostępne tabletki 200 g i 20 gSprawdzić odczyn pH wody. Powinien wynosić 6,8 – 7,4. W przypadku innej wartości zastosować korektor Balanre pH minus lub Balancer pH plus . Zalecana temperatura stosowania to 25°C.

Dozowanie należy przeprowadzić w okresie gdy w basenie nie ma kąpiących się osób za pomocą boi dozującej lub skimera – umieszczając w nich odpowiednią ilość tabletek i włączając pompę cyrkulacyjną. Jednocześnie przeprowadzić chlorowanie wody przy pomocy preparatu do szybkiej chlorowej dezynfekcji, tak aby poziom aktywnego chloru w wodzie wynosił 0,3 – 0,5 mg/dm3.

Jeżeli zawartość aktywnego chloru spadnie poniżej poziomu 0,3 mg/ dm3 należy zwiększyć ilość tabletek Chlorox Multitabletki w bojce lub skimerze. Jeżeli zawartość aktywnego chloru przekracza wartość 0,5 mg/ dm3 nie należy wtedy korzystać z basenu. Obniżyć dawkę chloru i poczekać, aż ta wartość spadnie do wyznaczonego zakresu. Można również obniżyć zawartość aktywnego chloru przy pomocy dezaktywatora chloru.

Zawartość aktywnego chloru w wodzie basenowej oraz odczyn pH należy sprawdzać regularnie przy pomocy odpowiednich testów do pomiaru tych parametrów. Całkowita dawka aktywnego chloru nie powinna przekraczać 0,5mg/dm3 wody basenowej w chwili użytkowania jej przez ludzi zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. 2015, poz. 2016).

Przed użyciem dokładnie zapoznaj się z instrukcją na opakowaniu!

PRODUKT POLSKI

Produkty chemii basenowej NTCE Pool Care

Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty oraz pozwolenie na obrót na rynku polskim wydane przez Ministra Zdrowia. Wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

2865
3 Przedmioty