Hunter Solar-Sync czujnik deszczu i nasłonecznienia

Hunter Solar-Sync czujnik deszczu i nasłonecznienia

480,00 zł
Brutto

Czujnik Solar Sync jest zaawansowanym czujnikiem pogodowym, który na podstawie wartości ewapotranspiracji  reguluje sterowniki Hunter na podstawie codziennych, lokalnych warunków atmosferycznych. Model przewodowy.

Ilość

Solar Sync oblicza nasłonecznienie i temperaturę, oraz wykorzystuje dane o ewapotranspiracji, aby określić procentowo wartość korekty sezonowej, która zostaje przesłana do sterownika. Następnie sterownik wykorzystuje te dane, aby zmodyfikować  zaprogramowany czas pracy sekcji o wartość korekty sezonowej i ustawić optymalny czas pracy sekcji na dany dzień. Ponadto czujnik SolarSync integruje dwa popularne czujniki: czujnik deszczu Rain-Click™ i czujnik zamarzania Freeze-Clik®, dzięki czemu system może zostać bezzwłocznie wyłączony w przypadku wystąpienia opadów deszczu lub niskich temperatur. Czujnik Solar Sync jest kompatybilny z większością sterowników firmy Hunter i może być stosowany na posesjach prywatnych, komercyjnych i miejskich.


Podstawowe cechy czujnika Solar Sync:

  • Umożliwia automatyczne korekty w czasach pracy programu na podstawie ET (ewapotranspiracji) obliczanej na podstawie lokalnej pogody
  • Model przewodowy
  • Programowalna funkcja ”Brak nawadniania” dostępna w większości modeli
  • Czujnik Solar Sync może być używany (bez modułu ET) w instalacjach z centralnym systemem sterowania
  • Zatrzymywanie nawadniania podczas deszczu lub mrozu
  • Uchwyt do montażu na rynnie
424
10 Przedmioty