Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 1000zł

100 dni na zwrot

Czujnik deszczu Mini-Clik Hunter

Czujnik deszczu Mini Clik Hunter

182,00 zł
Brutto

Łatwy do zainstalowania w każdym automatycznym systemie nawadniającym Mini-ClickTM zatrzymuje proces nawadniania podczas deszczu, a potem automatycznie ponownie uruchamia.

Ilość

Nawadnianie przeprowadzane w trakcie opadów deszczu nie tylko powoduje dostarczenie nadmiernej ilość wilgoci do gleby i roślin, ale skutkuje również zwykłym marnotrawstwem wody. Najprostszym i najlepszym sposobem, aby tego uniknąć jest zamontowanie czujnika Mini-Click, który wyłącza zraszacze w trakcie lub bezpośrednio po opadach deszczu. Czujnik jest bardzo łatwy w montażu w dowolnych, automatycznych systemach nawadniających. Mini-Clik wstrzymuje zaprogramowane nawadnianie w przypadku, gdy wykryty zostanie ustawiony poziom opadów deszczu. Po ustaniu opadów Mini-Clik umożliwi sterownikowi przywrócenie normalnego harmonogramu nawadniania. Czujnik jest kompatybilny ze wszystkimi sterownikami firmy Hunter. Z chwilą podłączenia do systemu gwarantuje, że obszar nie będzie nawadniany w trakcie opadów.

Dane użytkowe

  • Obciążenie: 24 V, 5 A
  • Okablowanie 0,5 mm2 (20 AWG), zwykle przerywa przewód masy wspólnej pomiędzy zaworami elektromagnetycznymi i sterownikiem.
419
27 Przedmioty