Profesjonalna obsługa

Dostawa w 48godzin

Darmowa dostawa od 1000zł

100 dni na zwrot

Gałązka ozdobna na stroik świąteczny z ozdobami

8,00 zł
Brutto

Przedstawiamy sztuczną ozdobę, przepiekaną gałązkę, idealna część kompozycji,którą możemy stworzyć już sami we własnym zaciszu mieszkalnym.

Jest ona bardzo efektowna i okazała, ma wiele rozgałęzień, posiada żywe, intensywne kolory, które nie blakną.

Ilość

Ta oto ozdoba jest bardzo rozwinięta, składa się z delikatnego wrzosu, wkomponowany w gałązkę mocnej zieleń oprószonej bielą, całego uroku dodaje kiść przypominająca winogronka, wraz z eleganckimi białymi kuleczkami, posypanymi białymi kryształkami. Cała aranżacja, a zwłaszcza delikatny wrzos nadają efektu żywej roślinki.Elastyczna łodyga umożliwia swobodne umieszczenie gałązki w dowolnym miejscu kompozycji.Stworzony stroik powstały z owej ozdoby, dodają subtelnego i ciepłego nastroju świąt Bożego Narodzenia.

Dekoracja sie wykonana bardzo solidnie, wzięty jest pod uwagę każdy szczegół, dlatego wysoka jakości materiału,z którego jest stworzona, sprawia, że po dodaniu naszej gałązki kompozycja wygląda bardzo naturalnie i świeżo. Produkt jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne. więc kompozycje stroików bożonarodzeniowe można przygotować z przeznaczeniem na zewnątrz jak i do wewnątrz, nie wywołują alergii,nie przyciągają grzybów, owadów, nie wymagają dużych czynności pielęgnacyjnych.

Jako ciekawy dodatek można wykorzystać do wystroju okna i parapetu,ozdoba poręczy, schodów, regałów. Bez problemu stworzymy kompozycje z wieloma innymi ozdobami, gałązka ta jest na tyle uniwersalna, więc piękna ozdoba zdobiąca nasze stoły w domach, biurach, wystawach jest tylko kwestia naszej twórczości i upodobań.

Charakterystyka produktu:

Kolor: gałązka mocna zieleń z elementami niebieskiego.

Wysokość: 26 cm.

Specyfikacja: delikatny wrzos w kolorze niebieskim z gałązką z dodatkowymi kuleczkami obsypanymi ozdobnymi kryształkami z efektowną winoroślą.

Cena z jedną gałązkę.

W naszej ofercie mamy bardzo dużo do zaoferowania gałązek, kwiatów oraz innych ozdób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem świątecznym.

2725
30 Przedmioty