Taśma nośna parciana do mocowania drzew krzewów szer. 5cm wzór 4

46,00 zł
Brutto

Z wyrobami pasmanteryjnymi nieodzownie kojarzą się wszelkiego rodzaju taśmy materiałowe. Jednym z takich produktów jest taśma polipropylenowa, jaka wykorzystywana jest na bardzo szeroką skalę, również podczas produkcji przedmiotów codziennego użytku.

Ilość

Często nie zdajemy sobie nawet sprawy, że nie może bez niej powstać wiele artykułów, które przecież towarzyszą nam każdego dnia. Jakość takiej taśmy nośnej oraz jej wytrzymałość ma wpływ na komfort użytkowania takich rzeczy jak torby, torebki czy plecaki. Nieraz przecież zdarza się, że przenosimy w nich spory ciężar, dlatego taka taśma, z jakiej wykonywane są choćby paski do toreb i torebek, musi wytrzymać duże obciążenie. Jej trwałość zatem ma duże znaczenie, ponieważ wpływa na to, jak długo będziemy mogli użytkować dany przedmiot.

Nasza taśma nośna produkowana jest z bardzo mocnego polipropylenu. Używana jest przy produkcji plecaków, toreb, nosidełek dla dzieci, pasków, smyczy, a dzięki swojej dużej wytrzymałości mogą służyć też jako pasy transportowe czy np paski do ciągnięcia sanek.

Dzięki swojej dużej wszechstronności nasz produkt cieszy się dużym zainteresowaniem w całej gamie szerokości i w kilku wersjach kolorystycznych.

Taśma wykonana z polipropylenu służy do podwiązywania roślin, pnączy oraz młodych drzewek.

Produkt świetnie sprawdzi się na większych terenach o charakterze rekreacyjnym, jak i w przydomowych ogrodach, zastępując zwykłe sznurki czy szmatki. Taśma do podwiązywania roślin również znakomicie sprawdzi się w uprawach rolniczych, aby utrzymać sadzonki w pionie oraz ochronić je przed silnym wiatrem.

Taśma do wiązania roślin odznacza się dużą czepliwością i jest także bardzo wytrzymała.

Specyfikacja produktu:

  • długość: 50 mb
  • szerokość: 50 mm
  • kolor: czarny
  • waga 1,09 kg
  • materiał: polipropylen

3123
50 Przedmioty